Криминал

Новости, интересные события в Украине
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Иванна
Ветеран
Сообщения: 14219
Зарегистрирован: 19 янв 2018, 08:02
Репутация: 42045
Status: Не в сети

Криминал

#1 Сообщение Иванна » 27 фев 2019, 09:53

В Україні з'явився черговий вид шахрайства

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) повідомила про хвилю спамових розсилок, у яких від фінансових компаній надходять повідомлення про нібито виграш квартири у Києві. Пропонується перерахувати грошові кошти на картковий рахунок з метою оформлення свідоцтва на право власності.

У Нацкомфінпослуг зазначають, що фінансові компанії, які фігурують у повідомленнях та на сайтах з розсилки, наприклад, ДП «Пей-Дірект», ДП «Сіті Люкс Україна», до Державного реєстру фінансових установ не вносились, статусу фінансових установ компанії не набували, ліцензії на надання фінансових послуг не отримували.

Усі розміщені свідоцтва, видані нібито Нацкомфінпослуг, є фейковими.

Про випадки надходження таких повідомлень, з метою попередження шахрайства, Нацкомфінпослуг пропонує негайно
інформувати комісію за тел. (044) 590-57-16 та правоохоронні органи.

Аватара пользователя
Иванна
Ветеран
Сообщения: 14219
Зарегистрирован: 19 янв 2018, 08:02
Репутация: 42045
Status: Не в сети

Криминал

#2 Сообщение Иванна » 11 апр 2019, 10:44

Подробности масштабной финансовой аферы

В Жашкове Черкасской области разгорелся скандал: более пятидесяти человек неожиданно узнали, что на них оформлены кредиты в неизвестной им киевской финансовой организации. Причем выяснилось это после того, как коллекторы стали открыто им угрожать. И хотя пострадавшие обратились в полицию, атаки со стороны коллекторов не прекратились. ..

Аватара пользователя
Иванна
Ветеран
Сообщения: 14219
Зарегистрирован: 19 янв 2018, 08:02
Репутация: 42045
Status: Не в сети

Криминал

#3 Сообщение Иванна » 04 окт 2019, 20:25

В сети обсуждают новую аферу, которую придумали в Украине для автомобилистов.

Аватара пользователя
Иванна
Ветеран
Сообщения: 14219
Зарегистрирован: 19 янв 2018, 08:02
Репутация: 42045
Status: Не в сети

Криминал

#4 Сообщение Иванна » 24 авг 2020, 21:44

У ЗОЛОТОНОШІ ЗГОРІЛО 12 ПАСАЖИРСЬКИХ АВТОБУСІВ МІСЦЕВОГО АВТОПІДПРИЄМСТВА.

Изображение
Інцидент стався в ніч на 24 серпня 2020 року.

Власник - Петро Малишко, впевнений, що транспорт підпалили навмисно.

- Дивився відео з камер спостереження, - каже Малишко. – Це сталося о 1-ій годині ночі. Видно, що увесь ряд автобусів запалав за 2 хвилини. Один за одним. Спочатку один спалах, потім в іншому місці ще один і так далі. На території був механік, який працює вночі сторожем. Коли побачив, то прибіг одразу. Встиг врятувати 2 машини, відігнавши їх. Згоріло 12 автобусів. Ще один лишився знищено частково. Це підпал. «Маси» скрізь були вимкнені, тому коротке замкнення відпадає. Облили якоюсь рідиною. Добре, що не було хоч вибухів балонів з газом.

Хто міг це скоїти, чоловік не знає. Жодних серйозних конфліктів ні з ким не мав.

- Винуватців нехай шукає слідство, - говорить підприємець. – Конкурси у нас всі законно проходили. Скільки років працюю, не міг подумати, що таке може трапитися. Особистих конфліктів теж не маю ні з ким. Думаю поки, що це за «друзі» таке скоїли. Гублюся в здогадках. Це якийсь теракт у чистому вигляді. Якщо мстишся, то спали один-два автобуси. В крайньому разі побийте мене, чи полякайте. Пасажири та водії ж не винні. Це єдиний район з таким населенням, де автобуси їздили на всі села.

phpBB [video]


Поліція вже відкрила кримінальне провадження.

- Відкрито кримінальне провадження відповідно частини 2-ої 194 статті кримінального кодексу України, - коментує речниця поліції області Зоя Вовк. – Це умисне знищення або пошкодження майна. Слідча група ще працює на місці. Пізніше будуть надані додаткові кваліфікації.

Підприємець сподівається на допомогу від місцевої влади. Знищені автобуси не були застраховані, каже Петро Малишко. Орієнтовна сума збитків - понад 20 мільйонів гривень.

Аватара пользователя
Иванна
Ветеран
Сообщения: 14219
Зарегистрирован: 19 янв 2018, 08:02
Репутация: 42045
Status: Не в сети

Криминал

#5 Сообщение Иванна » 16 окт 2020, 21:16

Фейковий додаток «Приватбанк» продовжує обчищати кишені українців

В мережі продовжує функціонувати підроблений додаток великого українського банку «Приватбанк».
Програма поширюється через соціальні мережі і рекламу, при вході в свій кабінет через неї у користувачів списуються всі гроші.

Дану інформацію продовжують поширювати співробітники «Приватбанку», повідомляючи її на своєму сайті, додатках і сайтах-парнтера, однак це не зупиняє злочинців.

Додаток працює за простим принципом – спочатку в мережі з’являється безліч рекламних пропозицій про акції та спеціальні бонусні програми, які нібито пропонує банк. Умови отримання призів одні – потрібно завантажити додаток і встановити його на телефон, щоб потрапити в список учасників. Сама програма повністю копіює функціонал і зовнішній вигляд офіційного продукту «Приватбанку», проте сам логотип відрізняється від справжнього темним кольором.
Після того, як користувач вводить в додатку свої дані для входу в фінансовий кабінет, у нього списуються всі гроші.

Правоохоронці попереджають – немає ніякої можливості повернути свої гроші. Співробітники кіберполіції нічого зробити не можуть, як і сам банк – додаток продовжує існувати і обманювати довірливих відвідувачів.

За попередніми даними, рахунок обдурених користувачів вже переступив за тисячі. Всі вони виливають скарги і загрози на сайті фінансового регулятора, проте всі ці дії не приносять користі.

Співробітники «Приватбанку» попереджають, щоб люди «не велися» на акції і бонусні програми, які рекламуються на сторонніх сайтах, а порівнювали їх з офіційними джерелами (ресурсом банку). В іншому випадку, відповідальність за пропажу грошей з рахунку користувача залишається тільки на них.


Вернуться в «Украина»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость