Скважина в районі "Садів"

Советы на все случаи жизни
BILAVER
Местный
Контактная информация:
Status: Не в сети

#1 Сообщение BILAVER » 06 май 2018, 22:43

Доброго часу.
Сьогодні намагались вдарити скважину на дачі. Дядьки приїхали сурйозні з файною технікою і купою приладдя. Бурились не довго, але метрів 20 вдарили. Дійшли до 2ї води. Потім облаштували трубу, фільтр, занурили це все, під'єднали насос і почали накачувати воду поступово просипаючи в скважину пісок та гранвідсів. Але вода чомусь майже не йшла. Кілька разів міняли насос на помпу і прошорошували грунт в іншому напрямку, потім знову ставили насос і качали. Рухали фільтр з трубою то вгору то вниз, намагаючись знайти чи то течію, чи то більше води, але безрезультатно. Було прийнято рішення витягати трубу з фільтром і бити нову скважину десь поруч. За вже виконану "роботу" дядьки запросили половину вартості. А саме 2500грн. Чи потрібно було платити за це взагалі? Може хто стикавсь...
Питання для знатоків: - чи потрібно замулювати оте все піском, чи ні? І чи бачив хтось десь карту підземних вод Черкас? Не можу нічого знайти. Як бути в такій ситуації? Бити метрів на 10-12 далі, чи взагалі можна забути за ту довбану дірку в землі і користуватись отим відстоєм який надає кооператив?

Sofia25
Новичок

#2 Сообщение Sofia25 » 12 мар 2019, 15:45

Доброго, думаю майстри прогадали з місцем, а за ціну я би ще сперечалась. Мені робили теж скважину, місце вибрали правильне, вода пішла відразу. Можете до ниж звернутись, думаю вони вам допоможуть.

Blogger
Местный

#3 Сообщение Blogger » 14 мар 2019, 11:05

ну работа ведь сделана, по сути , хотя и результта нет,хз.

Вернуться в «Вопросы-Ответы»