"ОСТАННІЙ МОСКАЛЬ". ЇМ ПОТРІБЕН УКРАЇНСЬКИЙ КРИСТАЛІЧНИЙ ЩИТ.

Новости, интересные события в мире
artur4ik666
Местный
Status: Не в сети

#1 Сообщение artur4ik666 » 04 апр 2018, 22:43

БукаФФ многА, але воно того варте!

Категорія: Геополітика
Опубліковано: Вівторок, 02 червня 2015, 14:53
Автор: ofeliyadd
Изображение
Той, хто зробив цю фотожабу під назвою "Останній Москаль" навіть не уявляє собі, що ця епічна картина може насправді означати. Я тут уже кілька днів думаю: писати мені про це чи не писати? Чоловіки, з якими говорю про це, кажуть, що не пиши, а жінки навпаки - пиши.
Народ же в масі своїй зациклений на одному - на Путіні, далі якийсь ступор. Наче б до Путіна Росія була іншою. Але чомусь інша інформація не сприймається. Як стіна. Однак жінки сказали - так, а Україна - це історично країна матріархату - я вирішила спробувати. Я просто задам вам деякі питання зі своїми поясненнями, а ви самі домислити мою версію, як вам буде завгодно.

Питання номер один, і воно ж основне.
Давайте згадаємо Брісбен, 15 листопада. Саміт G20. Я знаю, що ви відразу згадаєте Путіна, бо, чорт мене забирай, Путін і Ебола, з якою Обама і порівняв Путіна - це вже як нав'язлива ідея, як парасолька для риби або відволікаючий маневр. Питання України на саміті було другорядним, зібралися то вони з іншого приводу: проблеми трансатлантичного союзу обговорити, але і це було приблизно тою ж парасолькою для риби. Головним було це: «Сьогодні я оголошую про ще один важливий крок з боку США. Ми перерахуємо 3 млрд доларів в Зелений кліматичний фонд для надання допомоги країнам, що розвиваються в боротьбі зі зміною клімату », - сказав Обама. Він так само підкреслив: встати на боротьбу повинні всі країни, адже відповідальність за глобальне потепління лежить на всіх народах, та наслідки бездіяльності торкнуться кожного. Експерти порахували: внесок США в Зелений кліматичний фонд подвоїть наявну у організації суму.
Ні, я не збираюся писати про боротьбу зі зміною клімату. Тим більше, що я в цю фігню не вірю. Але ви зрозумієте потім, чому я це питання винесла, як питання номер один. Справа в тому, що слухаючи пару днів тому тронну промову королеви Єлизавети II, я почула майже ту ж саму промову Обами. Знову те ж питання про клімат, на яке знову ніхто не звернув ніякої уваги, тому що всі тільки й обговорювали "ми будемо тиснути на Путіна". Нічого іншого вже нікого більше не цікавило. А якого біса вони всі в'їлися в цей клімат? Наче б інших проблем немає?
Полізла я глянути, що було на Всесвітньому саміті ООН У Йоганнесбурзі в 2002 році. Два питання. Той же клімат і боротьба з бідністю. Про бідність в Африці все зрозуміло, але на фіга голодній Африці проблема танучих льодовиків? І, до речі, саме тоді на цьому саміті пан Касьянов, будучи прем'єром, і приєднався разом з Росією до цієї проблеми клімату. А де ж початок? У 1997 році Кіотський протокол сповістив світові про страшну загрозу глобального потепління.
Ось, ця вся фігня мені спокою не дає. Я тут за пару днів переговорила з ученими, причому різними від геологів до хіміків і фізиків. Всі як один говорять, що це чистісінька маячня з цим потеплінням. Але тоді навіщо все це? Обама ж не ідіот, щоб мільярди на вітер кидати. Та й хіба тільки один він? А що Росія - ворог Америки мовчить? Та всі мовчать, хоча всі знають, що марення. Тоді навіщо платять? А може вони на щось інше збирають бабло? Нам просто не говорять. Це не єдине, що мене цікавить?
Наступне питання. Папа Римський і Вселенський патріарх вже офіційно оголосили про об'єднання католицтва з православ'ям. У мене в зв'язку з цим питання: навіщо принц Чарльз прийняв духовне православ'я? Королем в Англії може бути тільки член англіканської церкви. Але Монархом йому вже все одно не бути, кажуть, що королева вирішила передати корону онукові. Тоді яку роль вона відвела синові? У принца Чарльза є прямі предки Миколи І - він є прапраправнуком великої князівни Ольги Костянтинівни. У всьому православному світі принц Чарльз сприймається ,як їхній головний опікун. На рівні «громадянського вселенського Патріарха».
Гублюся в здогадах. Це майбутній цар чекістської Росії? Або йому приготовлена інша доля - очолити Православ'я? Ми вже знаємо, що живемо при останньому Папі, він уже й сам сказав, що скоро піде. Церкви об'єднаються, Вселенський патріарх Варфоломій не зможе очолити всю цю махіну. Не дарма ж Чарльз уже 18 років відвідує гору Афон, маючи там свою келію. Він там вже свій у дошку, бо Афон ніхто не фінансує, а ось Чарльз взяв цю місію на себе, реставруючи за свій рахунок храми і монастирі на Святій Горі, клопочеться про повернення церковних раритетів і допомагає ченцям в соціальній сфері.
Мені це теж цікаво. А в цьому зв'язку мені дуже цікавий і Крим, який відвідують якісь родичі нібито царської сім'ї, прийомом яких займається чомусь прокурор Криму - "дівиця" Поклонська, поставлена туди Сьомою Могилевичем і місцевими бандюками. Це мені теж цікаво: що всі ці клоуни - псевдоцарі тут весь час товчуться? І чому з Криму виживають народ, а особливо татар? Я вже писала, що виживають їх будь-якими шляхами. Їх просто позбавляють роботи, змушують в армію російську йти. У Криму роботи немає, тому їх хочуть асимілювати на російських просторах або в Татарстані. Хто в Україну їде, хто в Туреччину, але з Криму їх витісняють, як і всю місцеву молодь. Залишаються люди похилого віку, яким залишилося років 10-15 дожити і їх не стане.
Хтось мені в коменти приносив ще одну цікаву інформацію. Виявляється, що реконструкція Донбасу замислювалася давно, навіть сайт є, який зараз раптом закрили для відвідувань, але дехто встиг поцупити звідти картинки. Це все не поступалося б Гонконгу. Донбас зараз теж руйнують грамотно. Єдине, що угробили - це застрахований ахметовсько-колесніковський Аеропорт. Б'ють в основному туди, що підлягає знесенню. І чомусь багато хто готовий вкласти гроші у відновлення Донбасу. І, судячи з усього, Донбас не чекає доля Тирасполя.
Японія має намір надати сприяння у відновленні східної частини України, що постраждала від конфлікту. Про це заявив з трибуни Генеральної Асамблеї ООН прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе. 1,5 ярда баксів. Місія представників ЄС, ООН та Світового банку по формуванню плану відновлення Донбасу та створенню моделі фінансової підтримки регіону розпочала роботу в Україні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Володимира Гройсмана. Фірташ готовий, риги готові. Одним словом, бажаючих вистачає.
У мене в зв'язку з цим питання: навіщо їм усім знадобилася Україна? Чому сюди поліз Путін зі своїм "русским миром"? Ну, він таки не пришелепкуватий шизік, як нам його дехто намагається представити. Вони там всі кричать, що їм територія України не потрібна - своєї вистачає. Ну, от і будуйте там свій "русский мир", чого вас понесло на тую галеру?" Вже й дурневі зрозуміло, що "питання росіян" в Донбасі, як і в Криму, взагалі нікого не цікавить. Всіх цікавить одне: як "русских" звідти випхати куди подалі. Але найдивовижніше - це збуджена до люті Росія. Вся! Зазвичай так збуджується народ перед якоюсь великою катастрофою, трагедією. Араби збудилися теж. ІГІЛ з іншого боку з розуму сходить. Чомусь раптом всі почали вести розмови то про розподіл Європи, то світу. Стояв собі світ нікого не чіпав, якомусь дебілові раптом спало на думку його поділити.
Я якось ось це все не могла скласти в одне ціле. А потім мені прийшла підказка. Мені дали почитати статті Ірини Протасевич. Вона вчений геолог. Її стаття "Прецессия Апокаліпсису" вона якось відразу вписалася у весь цей сценарій. Але сталася дивна річ. Я вирішила це обговорити з одним знайомим професором, він хімік і біолог, працював у Штатах, він підключив до нашої розмови одного колишнього колегу - фізика. Вночі ми все це пообговорювати, а на ранок всі статті Ірини з мережі дивним чином зникли. Ось що залишилося.
«Я, напевно, зовсім загрузла в псевдонауці ... І зовсім не розумію чим займаються« провідні вчені », якщо відволікають свою високу увагу на гіпотетичну планету Нібіру, але в упор не бачать і не обговорюють реальну загрозу від прецесії земної осі. Навіщо треба зводити проблему в ранг КІНЦЯ, якщо можна підготувати Суспільство до прийдешніх потрясінь, - серйозним, але ... Не безвихідним ... Для цього, щоправда, треба заздалегідь починати вживати заходів, навіть ціною «відволікання від серйозної роботи» ...

Дестабілізація клімату - це наслідок зміни пружної тектонічної напруги земної кори (розтягування / стиснення).

Протягом більшої частини своєї історії, аж до кінця мезозою (65 млн років тому) вісь обертання Землі була вертикальна до площини екліптики і Північний полюс знаходився в координатах о. Ісландія;

Суперматерика Пангея ніколи не існувало. Земля була рівномірно покрита корою і розділена планетарними розломами на вісім рівних частин, які стали в кайнозої сучасними континентами. * * Гренландія - не острів, а «скукоженний» материк.
Мантія Землі виникла тільки в мезозої, після розкриття центрального рифту Атлантики, що проникав раніше до самого «ядра», коли воно ще таким не було.
Всіма своїми катастрофічними проблемами Земля зобов'язана Місяцю, який відокремився від неї не мільярди, а лише 35 мільйонів років тому. Східно-Індійський океанічний хребет - це шрам, що залишився на тілі планети після тієї катастрофи.

Наука давно могла розібратися у всіх планетарних проблемах, якби не ігнорувала два факти:
Максимальна ширина Атлантичної западини в обидві сторони від осі серединно-океанічного хребта порівнянна з подвійною потужністю мантії.
Співвідношення між площами континентів / океанів і масами ядра / мантії практично однакові і рівні = 1: 2
Изображение
Але всі з ким я встигла поговорити, згодні з тим, що дестабілізація клімату - це ніщо інше, як проблема стиснення і розтягування земної кори. І Держдеп, і Кремль не можуть не знати про це. Саму Ірину возили і в Кремль і ФСБшники слухали її лекції, але просили не піднімати шум. Усі релігії розповідають нам і про всесвітній потоп, і про Апокаліпсис, і це все дійсно вже мало місце, тільки Бога тут немає.
Изображение
Ірина і розповідає про те, що ж це насправді таке - земні Апокаліпсиси. Тепер зрозумілі і підводні міста на дні Північної Атлантики, що почастішали землетруси і величезні провали в земній корі в абсолютно різних країнах. Зрозуміло і чому в зоні вічної мерзлоти можуть танути льодовики. Тому що гріються знизу, а не зверху. Чому, Стокгольм і Магадан,що знаходяться на одній широті опинилися в таких різних природних умовах. І ніяка боротьба зі зміною клімату тут не допоможе.
Изображение
Це великі провали в Швеціі, Росії, Китаї та Флориді. І таких гігантських провалів зараз повно скрізь. Я не знаю наскільки це правда, але от академіки кажуть, що Москва може провалитися в підземне море. Геофізики ще наприкінці 80-х висловлювали серйозне побоювання і попереджали, що катастрофи навряд чи доведеться уникнути. Мені один геолог вчора сказав, що синеклиза в Москві сильно опущена. Іншими словами, ділянка землі, на якій знаходиться Москва, сильно опустилася і там всі потоки енергії йдуть вниз, а не як зазвичай - вгору. Цим він і пояснює всю неймовірну агресивність людей в Москві.
Изображение
Я й сама знаю з різних джерел про те, що агресивність людей завжди дуже пов'язана з тектонічною напругою. А відомий геолог сказав про те, що Петро І абсолютно правильно зробив, коли переніс столицю до Пітера, а більшовики не від великого розуму повернули її назад. Москва - страшне місто. І в Кремлі це знають.
Изображение
У зоні ризику не тільки Москва, але й інші країни. Витрати на виконання умов Кіотського протоколу оцінюються десь в 2% світового ВВП. Всі фахівці говорять, що ефекту майже ніякого. Якщо ніхто не має найменшого поняття, як формується клімат Землі, то як вони збираються з цим боротися? Тоді навіщо цей фонд? Може на подолання катастрофи?
Чому в мене таке враження, що вони всі чогось чекають, але нам не кажуть? І мені здається, що я розумію, навіщо їм усім знадобилася Україна, яка знаходиться на стійкому кристалічному щиті, та ще й в самому центрі Європи. Нам в принципі не страшні ніякі катаклізми, а від землетрусів, які зараз будуть відбуватися все частіше і частіше до нас можуть доходити тільки відлуння у вигляді скандалів
зі Шкіряком, як з останнього землетрусу в Непалі.
Тим часом це землетрус може обернутися катастрофою для Евересту. Він істотно змінив ландшафт в передгірних районах Евересту; в грунті і льодовиках з'явилися помітні тріщини. Місцеві екологи б'ють на сполох: через зміни, що відбулися в ландшафті і підвищення температури льодовикові озера можуть затопити прилеглі до Евересту райони. На цьому тижні вчені з Непалу, Голландії та Франції опублікували дані свого спільного дослідження в науковому журналі "кріосфери", заявивши, що наслідки танення льодовиків можуть бути катастрофічними. До 2100 року льодовики можуть втратити до 96% своєї маси, за прогнозами вчених. Стихійне лихо змінило висоту Евересту.
Американський фізик, з яким я розмовляла, він мені сказав: - А що ти переживаєш, якщо це відбудеться, то десь років через тисячу, чого зараз хвилюватися, якщо ні ми, ні наші діти й онуки до цього не доживуть. "Апокаліптичне число майя" - 23.12.2012, як мені здається, було якоїсь точкою відліку .Як правильно зауважила моя приятелька, це був останній спокійний рік у нашому житті А далі ось ця тектонічна напруженість і поперла з усіх щілин ...
У мене донька зараз в Америці. Вона мені каже: - Ти собі не уявляєш, яке моє найбільше бажання. Я мрію вийти в Борисполі з літака і вдихнути наше рідне повітря. Я не була в Америці і не знаю цього, але вона говорить про те, що там тільки виходиш з літака, як відразу розумієш, що дихаєш чимось іншим. Повітря різне! Не могла собі цього навіть уявити. Ще каже, що там клімат зовсім інший і інший тиск; якщо у нас людина відчуває відчуття спеки від сонця, то там спека йде звідкись з-під землі. Дихати важко і відчуття таке, що під тобою Пекло. Мені геолог сказав, що це тому, що там Земля активна і виділяємо багато тепла, там з пластичної частини ядра виходить багато водню.
Моя розумна дочка мені каже: - А чому ти вирішила, що ніхто до цього не готується? Хіба не до цього готують Росію? Ти просто простеж послідовно за тим, що там відбувається, почни з "Анастасії" і ти зрозумієш, що саме до Апокаліпсису Росію і готують. Ну, так, вона просто не пам'ятає "Білого братства" - маленька була. Однак, як я написала вище, в 1997 році Кіотський протокол сповістив світ про можливу катастрофу. Дістала з полиці книгу Мегре "Анастасія", рік видання 2000 Доньці тоді було 10 років, я її водила в художню школу, там же займалися діти одного київського художника. Це була багатодітна сім'я, вже тоді у них було 7 дітей, а потім ще з'явилися. Вони весь час захоплювалися всякими хіпстеровскими мейнстрімами; навчили мою доньку, як за системою Порфирія Іванова знімати високу температуру за допомогою відра з холодною водою та іншим примочкам. Вони ж тоді вперше заінтригували мене "Анастасією". Перші дві книги я прочитала з великим інтересом, потім інтерес став падати, а на п'ятій книзі "Хто ж ми?" - Мені вже було все ясно. Тільки я тоді ще не розуміла, що це початок "Русского мира".
Але для мене не було несподіванкою, коли я прочитала у Руслана Сабурова про пітерського чекіста з форуму Суркова це :. "Ю.С. найбільш загадкова (! І демонічна) фігура форуму За власними словами, яким я охоче вірю, пов'язаний з ГРУ В. . приятельських стосунках з Д.Медведєвим. Пов'язаний з рухом А. Мегре "Дзвенячі кедри Росії", що має явні ознаки тоталітарної секти .Можливо, є куратором цього руху ... Одного разу Ю.С. вимовив лиховісні слова: ". Ти навіть не уявляєш, які гігантські капітали накопичені і яка величезна сила зацікавлена в збереженні нинішньої еліти при владі "І ще одна його фраза мені запам'яталася:". Путін хоче після 2008 року залишити наступнику Москву, а сам зі своєю командою зміцнитися в Сибіру і контролювати її нафтогазові ресурси ".
Діти вчитися закінчили, і ми якось загубили одне одного, але якось я вже через років 10 до цього художника зателефонувала по якомусь питанню. І він мене тоді не те що здивував, а навіть спантеличив. Його дві старші доньки вийшли заміж і виїхали до Туреччини. Він мені тоді сказав, що в цій країні немає таких чоловіків, які б могли відповідати його донькам. ОК, я б може і погодилася, якби не ... Виявляється, його дружина очолила тут саме рух "Анастасія" (Дзвенячі кедри Росії). Вони десь, якщо не зраджує пам'ять, у Ржищеві всі отримали для своєї громади по гектару землі на сім'ю і перебралися туди жити. Для мене все це було настільки нелогічним: діти виховуються в якійсь старообрядницькій громаді, не ходять до школи, а потім виїжджають жити до Туреччини. Мене намагалися в цю громаду втягнути, але не в коня корм. І він мені тоді сказав одну цікаву інформацію, що багато з "Білого братства" пішли до них в громаду. А це братство адже теж у Пітері створювалося. Це я тепер вже розумію, що за образом цих громад збираються будувати нову Росію. Та й ті масони, які біля мене крутилися, вони шукали жінку, яка б могла очолити їх православний проект на території України.
У цьому зв'язку цікаво от що. Я пошукала, що з цього приводу говорить пахан РПЦ МП Митрополит Кирило. І зовсім не здивувалася. Він вважає стихійні лиха покаранням людству за гріхи.
"Мало хто пов'язує сьогодні страшну апокаліптичну картину руйнувань від цунамі з покаранням за гріх. Причому покаранням не тільки і навіть не стільки тих, хто загинув або постраждав від цієї катастрофи, а всіх нас ... На думку владики Кирила," зло буде зупинятися Божими карами. Бог не творить зла, а попускає скорботи в покарання за наші гріхи і цю просту релігійну істину, явлену нам в знаменні часу, потрібно зрозуміти і засвоїти ". Ось як! Виявляється, росіян давно готують до катастрофи, але вони повинні будуть сприйняти її як кару Божу. А от після катастрофи, хто виживе, повинні бути готові до того способу життя, якому їх готують в громадах. Може тому Росію так безбожно грабують?
У них були плани і на Україну, як на ту надійну територію, де б вони могли відродити свій епічний "білий проект". Їм потрібен український кристалічний щит, який розділений від Воронезького щита Дніпровсько-Донецьким гребенем. Територія України та колишньої України до Ростова на Дону - безпечна. Балтійський і український щити - дуже надійні. Чи є у нас тисяча років, як мені сказав фізик? Досліджуючи Еверест, нам назвали 2100. Ми точно не доживемо, а враховуючи всілякі катастрофи та стихійні лиха, які будуть нас всі ці роки супроводжувати, багато загинуть раніше. Я не для того це пишу, щоб налякати когось, а швидше навпаки. Нам найменше загрожує небезпека. Навіть якщо нас розгорне раніше, то ми не постраждаємо. Просто знаючи все це, починаєш інакше дивитися на життя. І вже з висоти цих знань якийсь Путін з усім його баблом здається тобі таким нікчемою, що про нього навіть говорити огидно. Нам адже головне зрозуміти, за що вони нас вбивають і намагаються виселити з цієї землі. Мені здається, що я це зрозуміла.
Все те, про що я написала вище, не буде зрозуміло без хоча б цієї статті Ірини,яку мені френд, спасибі йому велике, витягнув з кеша гугла. Почитайте її, а далі складіть з тим, про що я написала і самі вирішуйте, що з усім цим робити. Особисто я вважаю, що для нас, українців, зараз найголовніше - це зрозуміти, що від нас хочуть і зменшити агресію. Це наш дім і нам тут все вирішувати, а не комусь за нас.
А кому буде цікаво прочитати про український щит, рекомендую сходити сюди.
ofeliyadd

Elza Navorotilova
Ветеран

#2 Сообщение Elza Navorotilova » 14 апр 2018, 18:15

artur4ik666 писал(а):Источник цитаты Все те, про що я написала вище, не буде зрозуміло без хоча б цієї статті Ірини,яку мені френд, спасибі йому велике, витягнув з кеша гугла.

якщо витяг з кеша гугла, то чого ж посилання на яндекс?

Захоплюючий текст, але чому автор не називає прізвищ хоча б половини тих учених, на дані від яких посилається? В основному "вчені, відомі вчені". Це серйозно ускладнює перевірку інформації. Може бути (я не наполягаю) й так, що вона просто хоче додати ваги своїм словам за рахунок чужого авторитету.
Города дают возможности, взамен забирая у людей силы
-----------------------
Говори со мной, как с тем, кого ты любишь...

Злата
Местный

#3 Сообщение Злата » 15 апр 2018, 00:27

А я думаю, что имеет место быть. Уж очень сильно смахивает на правду. Текст пробежала достаточно бегло, но завтра постараюсь углубиться посильнее.

artur4ik666
Местный

#4 Сообщение artur4ik666 » 24 май 2018, 17:13

Elza Navorotilova писал(а):Источник цитаты якщо витяг з кеша гугла, то чого ж посилання на яндекс?

Я і сам в шоці...

artur4ik666
Местный

#5 Сообщение artur4ik666 » 14 июн 2018, 11:28

Изображение
Какую угрозу таит подземное море под Москвой
Многие святые и блаженные предвещали Москве гибель в недрах земли. Схимонахини Антония (Кавешникова) и Нила (Колесникова), блаженная Любушка Сусанинская в один голос утверждали, что «к концу времен Москва провалится». Основанием для этих пророчеств многие считают якобы существующие под городом огромные пустоты в толще земли. Поводом для опасений некоторые ученые считают то, что Москва стоит на изломе (или стыке) тектонических плит. Такое положение очень небезопасно и зачастую приводит к большой сейсмической активности. Если же под Москвой действительно расположено так называемое «подземное московское море», то прогнозы святых праведников могут оправдаться.
Подземное море
Главным вопросом во всей этой истории становится существование того самого подземного моря. Не грунтовых вод, которые обычны для всей земной тверди, а огромного водоема, способного поглотить целый мегаполис. Впервые этого вопроса коснулся известный геолог академик Иван Губкин. Этот ученый, лауреат Ленинской премии одно время занимался поиском нефти под Москвой. Вместо залежей черного золота Губкин якобы обнаружил внушительный подземный резервуар с водой. Изучив характер породы и расположение Москвы относительно основных тектонических «рубежей» Евразии, он сделал неутешительный вывод: под городом определенно существует целое море. Пустоты, заполненные водою, занимают громадную площадь. Весь центр современной Москвы вплоть до МКАД стоит сейчас над подземный морем. Его глубина может быть от 5-ти до 30-ти км. Было сделано предположение, что только верхняя часть подземного моря содержит пресную воду. Основная часть – самая настоящая морская вода (крайне соленая). Минимальное расстояние от поверхности земли до глади воды под Москвой – всего 500 м.
Современные застройки
Усугубляет и без того нелицеприятную картину большое обилие карстовых пустот как естественного, так и искусственного происхождения. Это и метрополитен, и громадные подземные бомбоубежища, и многочисленные природные пустоты в породе. Под территорией Москвы протекают 5 тысяч рек. И над всем этим непрочным «сооружением» строятся московские небоскребы с многотонными бетонными фундаментами, которые создают колоссальную нагрузку на грунт. А под ними – пропасть и соленая вода?
Подземное землетрясение
Военные геофизики изучали обстановку со всех сторон. Поскольку давление между соседними тектоническими плитами только нарастает, оно в определенный момент приведет к мощному подземному землетрясению. 4-6 баллов будет достаточно, чтобы город рухнул в подземную пропасть. По прогнозам исследовательского отдела роковое землетрясение должно было произойти в период 2006-2009 годов или около того. Чтобы в Москве не распространилась паника, геофизический отдел был спешно расформирован, а все исследования по этому вопросу были прекращены.
Минеральные воды
Подтверждением того, что под городом все же есть море, является и факт обнаружения в Домодедовском районе скважины с соленой водой. Ее пробурили геофизики местного санатория еще в 1974 году. Пробы минеральной воды из скважины свидетельствовали о том, что ее источником может быть подземный морской водоем. Аналог можно найти только в Израиле. Это всемирно известное Мертвое море. Скважины были пробурены также в Останкино (Завод фруктовых вод) и на территории нескольких санаториев («Монино», «Дорохово» и пр.). Сейчас из них добывают уникальную по составу минеральную воду. Из более глубоких пластов добывают соль для Московского мясокомбината. Пока подземное море приносит пользу. Но все чаще в Москве происходят провалы. Они становятся только причиной дорожных пробок и разных по масштабам аварий. Это случается потому, что с асфальта под землю стекают «агрессивные», насыщенные химическими соединениями воды. Они промывают песчаный, глинистый, известняковый слои и прокладывают себе путь в богатые пустотами карстовые породы. В результате проваливаются под землю автомобили и буквально «трещат по швам» некоторые старые здания.
Академик ошибался?
Противники теории провала Москвы тщательно обследовали подземные участки. Они пришли к другому выводу. Если бы на глубине около 500 м от поверхности земли действительно было море, из-за высокой температуры и огромной концентрации соли оно давно бы уже разъело карстовые породы. Москва была бы уже под землей. Возможно, академик Губкин просто образно назвал соленые подземные воды морем.

Источник: Какую угрозу таит подземное море под Москвой
© Русская Семерка russian7.ru

Злата
Местный

#6 Сообщение Злата » 23 авг 2018, 09:11

Я смотрю, тема замерла? Обидно

Вернуться в «В мире»